22 5 444 444
Nowe Sandero

Czego oczekujesz od samochodu? Atrakcyjnego wyglądu, dopracowanego, dobrze wyposażonego wnętrza, dużo miejsca dla całej rodziny, starannego wykończenia i to wszystko za przystępną cenę. Właśnie opisałeś Nową Dacię Sandero.

Nowa Dacia Sandero jest atrakcyjna od pierwszego spojrzenia! Nowa linia, wyraźnie zaznaczone tłoczenia, chromowana osłona chłodnicy i nowy, modny kolor lakieru Brązowy Vision. Całkowicie nowe przednie i tylne światła, nowe aluminiowe obręcze i kołpaki powodują, że Nowa Dacia Sandero jest jeszcze bardziej dynamiczna i nowoczesna.

Nowa Dacia Sandero została wyposażona w elektrycznie sterowane przednie i tylne szyby.
A jej największym autem jest kamera cofania! Dzięki wspomaganiu parkowania tyłem bez trudu wykonasz wszystkie manewry. Nowa Dacia Sandero ostrzega kierowcę o przeszkodzie. Komfort jazdy i bezpieczeństwo postawiliśmy na pierwszym miejscu. Wzmocniona konstrukcja nadwozia, boczne i czołowe poduszki powietrzne, system isofix pozwalający na łatwe mocowanie fotelika dla dziecka.


Nowe Sandero spełni twoje życzenia i codzienne potrzeby. Na wakacje przyda się pojemny bagażnik, pozwalający na przewóz wszystkich potrzebnych rzeczy. Takie jest właśnie Sandero - żyje twoim życiem!DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ