22 5 444 444
Aktualne wydarzenia
Aktualne wydarzenia
Dealer of the year
RENAULT WARSZAWA po raz piąty najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów.
Dealer of the year
Konkurs DEALER OF THE YEAR ma na celu promowanie kompleksowej organizacji i realizacji celów przez koncesje Renault w Polsce. Najważniejszym kryterium konkursu jest najwyższy poziom, jakości obsługi Klientów w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej.
W tym roku, trzeci raz z rzędu, nagrodę DEALER OF THE YEAR 2013 zdobywa - RENAULT WARSZAWA
dowiedz się więcej
Nagrody Renault 2013
Nowe Renault Clio zostało wybrane najlepszym samochodem w segmencie B podczas FLEET DERBY 2013. Jurorzy przetestowali na torze ponad 80 aut. Organizatorem testu i plebiscytu jest wydawca magazynu "Fleet".
dowiedz się więcej
RENAULT WARSZAWA na Zawodach Konnych
Ostatnie dwie niedziele lipca, były naprawdę gorące, a to za sprawą tegorocznego finału Pucharu Łazienki Królewskie CUP! Marka Renault po raz pierwszy została sponsorem tego corocznego wydarzenia. Pod namiotem RENAULT WARSZAWA można było podziwiać hit wśród nowości francuskiego koncernu - miejski crossover Nowe Renault Captur oraz Renault Twizy Z.E. - miejski samochód przyszłości, który już od czerwca tego roku jest obecny na polskim rynku. 
dowiedz się więcej
Dealer Of The Year
Konkurs DEALER OF THE YEAR ma na celu promowanie kompleksowej organizacji i realizacji celów przez koncesje Renault w Polsce. Najważniejszym kryterium konkursu jest najwyższy poziom, jakości obsługi Klientów w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej. W tym roku, po raz drugi z rzędu, nagrodę DEALER OF THE YEAR 2012 zdobywa - RENAULT WARSZAWA 
dowiedz się więcej
RENAULT WARSZAWA na długim dystansie! 
W pierwszą niedzielę wiosny 24 marca RENAULT WARSZAWA partnerowało 8 Warszawskiemu Półmaratonowi, jako gospodarz stoiska, na którym można było podziwiać Nowe Renault Clio. 
dowiedz się więcej
Nowe Renault Clio wita!
W dniu 26 pazdziernika 2012 r. w całej Polsce nastąpiła Premiera NOWEGO RENAULT CLIO! Clio jest jednym z najbardziej popularnych samochodów z gamy Renault, a jego nowy design budzi dużo pozytywnych emocji.
dowiedz się więcej
RENAULT WARSZAWA - Najlepsi z najlepszych!
W lipcu 2012 roku zostały ogłoszone wyniki 9 edycji wielkiego testu salonów miesięcznika Auto Świat. W rolę Klientów wcielają się pracownicy Centrum Badań Marketingowych "Test".
dowiedz się więcej
Samochody modyfikowane i specjalistyczne
W dniach 18 - 27 czerwca 2012 roku, w RENAULT WARSZAWA Al. Jerozolimskie gościła niecodzienna wystawa SAMOCHODÓW MODYFIKOWANYCH I SPECJALISTYCZNYCH RENAULT.
dowiedz się więcej
RENAULT WARSZAWA partnerem pikniku dla bezpieczeństwa "Przejdz na jasną stronę drogi"
Weekend majowy zakończył rodzinny event dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przy Centrum Olimpijskim na warszawskim Zoliborzu. Temat przewodni pikniku to szeroko rozumiane bezpieczeństwo na drogach przed wakacjami. 
dowiedz się więcej
Wspieramy młode talenty!
RENAULT WARSZAWA zostało partnerem wspierającym RACING STARS ACADEMY.RACING STARS ACADEMY to największy w Polsce team kartingowy!Zespół ten tworzy dziewięciu zawodników w wieku 6-14 lat, należących do czołówki kierowców młodego pokolenia pod względem zdolności i szybkości.
dowiedz się więcej
Dealer Of The Year
Konkurs DEALER OF THE YEAR ma na celu promowanie kompleksowej organizacji i realizacji celów przez koncesje Renault w Polsce. Najważniejszym kryterium konkursu jest najwyższy poziom, jakości obsługi Klientów w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej.
dowiedz się więcej
Powitanie Jesieni z RENAULT WARSZAWA
Tylko 24 września super oferta. Wszystkich poszukiwaczy dobrych oferta zapraszamy na Powitanie Jesieni z RENAULT WARSZAWA. W programie konkursy z nagrodami, upominki, barbecue i zabawy dla najmłodszych. A dla wszystkich wyjątkowe oferty sprzedaży samochodów, przeglądów serwisowych, itp. Zapraszamy w godz. od 10:00 do 16:00
dowiedz się więcej
Jazdy próbne luksusowymi modelami Renault
W dniach od 12 do 22 września zapraszamy na jazdy próbne luksusowymi modelami Renault. Do Państwa dyspozycji oddajemy 10 wyjątkowych samochodów klasy wyższej. Tylko w RENAULT WARSZAWA
dowiedz się więcej
6 sekund do setki z RENAULT WARSZAWA
Wielbiciele wyścigowych wersji seryjnych pojazdów przygotowuja sie do swojego swieta - Pit Stop Warszawa. Przez jedenascie dni wrzesnia br. w trzech zakladach Renault Retail Group Warszawa kazdy chetny bedzie mógl zasiąść za kierownicą samochodu ze sportowa dusza.
dowiedz się więcej
Wyboje nam niestraszne, czyli polska rodzina w DUSTERZE
Trzy rodziny wybiorą się podczas wakacji na dwudniową wycieczkę Dacią DUSTER. "DUSTER na weekend" to nagroda dla zwycięzców w konkursach zorganizowanych przez Renault Retail Group Warszawa podczas Dnia Dacii.
dowiedz się więcej
Rekord w praktyce, czyli Klubowicze Dacii łączcie się!
Wielbiciele samochodów tworzą społeczności, zakładają fora internetowe i organizują kluby miłośników aut. Jednym z rosnących w siłę jest Klub Dacia Polska, którego członkowie - 19 czerwca w Warszawie - wezmą udział w kolejnym Dniu Dacii. I, podobnie jak zespoły Formuły 1, stworzą Mistrzowską Grupę Serwisową RRG, która ustanowi rekord m.in. w zmianie koła na czas.
dowiedz się więcej
Elektryczna przyszłość
Samochody elektryczne nie emitują podczas jazdy CO2. Alians Renault-Nissan pracuje nad rozwojem pełnej gamy całkowicie elektrycznych jednostek napędowych o mocy 50 kW (70 KM) i 100 kW (140 KM). Grupa Renault, świadoma wyzwań stawianych przez potrzebę zapewnienia ekologicznych środków transportu, podjęła decyzję o rozpoczęciu już w 2011 r. seryjnej produkcji pełnej gamy przystępnych cenowo pojazdów elektrycznych o zerowej emisji.
dowiedz się więcej
Nagrodzony serwis
Firma Renault Retail Group Warszawa Praga - ul. Lewinowska 37, zajęła pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Zwycięskiemu serwisowi przyznano statuetke Protektor.
dowiedz się więcej
Dni otwartych drzwi
W salonach Renault w dniach 8 - 10 stycznia miały miejsce Dni Otwartych Drzwi, podczas których zaprezentowany został Nowy Renault Fluence. Z okazji premiery samochód z wyjątkowo bogatym wyposażeniem oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie - już od 54 900 zł.
dowiedz się więcej
Renault - WAWA Patrol
Firma Renault Retail Group sponsorem programu Patrol na antenie radio WAWA.