22 5 444 444
NOWA DACIA DUSTER
Nowa Dacia Duster będzie Twoim przyjacielem w każdej sytuacji
Nowoczesny design, masywna sylwetka, na nowo zaprojektowane wnętrze i praktyczne wyposażenie. Taka jest własnie Nowa Dacia Duster, która zapewnia niezastąpione emocje i intensywne doznania z jazdy w mieście, na trasie, jak i w terenie.

Dynamiczna i opływowa linia nadwozia, nowy metalizowany kolor nadwozia Pomarańczowy Atacama, na nowo zaprojektowana osłona chłodnicy, charakterystyczna linia świateł dziennych w technologii LED, 17” obręcze kół ze stopu metali lekkich. Nie można było sobie jej lepiej wyobrazić!

Na nowo zaprojektowane wnętrze, komfortowe fotele i podłokietniki, dzięki którym nawet najdłuższe i najtrudniejsze trasy staną się przyjemnością. Dbałość o detale wykończenia Nowej Dacii Duster oraz jakość wykonania sprawią, że będzie to doskonały towarzysz podróży.

Twoja strefa komforu w Nowej Dacii Duster. Klimatyzacja automatyczna, Keyless Entry - bezkluczykowy system dostępu i uruchamiania silnika, automatyczne włączanie świateł mijania, Multiview Camera - wspomagająca parkowanie i wiele praktycznych schowków, w których wszystko będzie na swoim miejscu.

Nowa Dacia Duster ma wszystko czego trzeba, aby Twoja podróż stała się komfortowa.


POZNAJ SZCZEGÓŁY ->