22 5 444 444
Nagrody i wyróżnienia
Nagrody i wyróżnienia
Dealer of the year 2017
RRG Warszawa po raz szósty najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów.
dowiedz się więcej
Dealer of the year 2016
RENAULT WARSZAWA po raz piąty najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów.
dowiedz się więcej
Lider serwisu 2016
Nagroda już po raz drugi została przyznana naszej firmie przez specjalistów z branży motoryzacyjnej magazynu "Dealer" za najlepszy i najbardziej innowacyjny autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy w Polsce.
dowiedz się więcej
Dealer of the year 2014
RENAULT WARSZAWA po raz czwarty najlepszą koncesją  Renault w Polsce według opinii Klientów. Nagroda przyznana za najwyższą jakość obsługi.
dowiedz się wiecej
Dealer of the year 2013
RENAULT WARSZAWA już po raz trzeci z rzędu okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2013. RENAULT WARSZAWA ponownie najlepszą koncesją w Polsce według opinii Klientów. Nagroda za najwyższą jakość obsługi w 2013 roku.
dowiedz się więcej
Dealer of the year 2012
RENAULT WARSZAWA ponownie najlepszą koncesją w Polsce według opinii Klientów. Nagroda za najwyższa jakość obsługi w 2012 roku.
dowiedz się więcej
Dealer of the year 2011
Nagroda przyznana przez producenta dla najlepszego koncesjonera Renault w Polsce za najwyższą jakość obsługi Klientów w 2011 roku.
dowiedz się więcej
Auto Świat
Pierwsze miejsce w Wielkim Teście Salonów Samochodowych przyznane przez magazyn Auto Świat dla RENAULT WARSZAWA Aleje Jerozolimskie jako najlepszego salonu motoryzacyjnego w Warszawie.wnicy Centrum Badań Marketingowych "Test".
dowiedz się więcej
Lider serwisu 2011
Nagroda przyznana przez specjalistów z branży motoryzacyjnej magazynu Dealer za najlepszy i najbardziej innowacyjny autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy w Polsce.
Protektor
Nagroda przyznana przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów serwisowi blacharsko-lakierniczemu RENAULT WARSZAWA Praga w kategorii najlepszy serwis w Polsce.
dowiedz się więcej