22 5 444 444
ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE NOWEJ DACII DUSTER
NOWA DACIA DUSTER
W dniach 10-17 marca przyjdź na Dni Otwarte do salonu przy ul. Białowieskiej 10A i poznaj Nową Dacię Duster. Odkryj jej nowoczesną sylwetkę, funkcjonalne wnętrze i bogate wyposażenie. Skorzystaj z jazd próbnych i weź udział w konkursie. Do wygrania Nowa Dacia Duster z pełnym bakiem.

W dniu 10 marca w godzinach 9-16 przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji w nowo otwartej lokalizacji przy ul. Białowieskiej 10A. Będą mogli Państwo zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, skosztować pysznych przekąsek w postaci burgerów czy też ugasić pragnienie napojami. Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach, gdzie między innymi będzie można zrobić swój własny szklany ogród czy też spersonalizować dla siebie koszulkę. Dla najmłodszych przewidziano malowanie buziek oraz kącik z kolorowankami.

W tym dniu możecie skorzystać również z darmowej myjni parowej lub tradycyjnej ręcznej oraz skontrolować stan swojego obecnego samochodu w 32 punktach wpływających na bezpieczeństwo. Prześwietlamy wszystkie marki.

Serdecznie zapraszamy!


RRG Warszawa Białowieska
Ul. Białowieska 10A