22 5 444 444
ALARM W PROMOCYJNEJ CENIE
Nie tylko dźwięk.

Autoalarm Renault i Dacia nie tylko trąbi włączając syrenę. Niemalże każdy z naszych alarmów ma funkcję immobilizera, który odcina prąd płynący do modułu elektronicznego, odpowiedzialnego za uruchomienie samochodu. Bez zasilania tego elementu nie da się uruchomić samochodu. Jedyną możliwością bezpiecznego otworzenia auta jest użycie pilota, który jednocześnie wyłącza alarm i przywraca zasilanie w chronionym obwodzie.

Zaskoczenie to podstawa.

Do głównego modułu alarmu, można się dostać dopiero po zdjęciu osłony przykręconej na kilka opornych śrub. Dodatkowo, przewody, które do niego prowadzą wyglądają identycznie jak fabryczne okablowanie samochodu, co daje element zaskoczenia i utrudnia potencjalną kradzież samochodu. Należy pamiętać, że o skuteczności alarmu decyduje nie tylko jego model, ale również jakość montażu, dlatego wszystkie alarmy montowane w serwisach Dacia Warszawa są homologowane przez Producenta.

Bądź czujny.

Alarm może pomóc w codziennym użytkowaniu samochodu, włączy się w przypadku kolizji parkingowej, zasygnalizuje słaby akumulator oraz kiedy zapomnimy zamknąć szybę.

Zamykanie samochodu jest sygnalizowane specjalnym sygnałem, dzięki czemu mamy pewność, że samochód jest bezpiecznie zamknięty.Zabezpiecz swój samochód! Cena specjalna 400złotych brutto z montażem*


Oferta ważna do 31.12.2017r.
*dotyczy nowych modeli Dacia, standardowa cena alarmu z montażem to około 1000 złotych brutto.